medycyna konwencjonalna

medycyna konwencjonalna

Jak wyciągnąć kogoś z transu hipnotycznego

Jeden wspólny mit o hipnozie jest, że nie wyjdzie z transu albo że nigdy nie obudzić. To po prostu nie będzie się działo. Jeśli z jakiegoś powodu przedmiotem zasypia i już nie reaguje na sugestie, można po prostu obudzić je jak każdy inny osoba śpi. Albo można pozwolić im pozostać zasnąć i obudzić się oni później tak samo, jak z drzemki.

Istnieje wiele sposobów, aby wyciągnąć kogoś z hipnozy. Opiszę dwa sposoby dla was i poprzez eksperymentowanie będzie wypracować którego można używać kiedy.

medycyna konwencjonalna

Ogólnie można wyciągnąć kogoś szybko w celu stworzenia otwartej pętli. Można to zrobić, nie kończąc sesję hipnozy i częściowo wysunięty z doświadczenia zerwania trans. Na przykład może być to, że ktoś opisać ich nowego znaleźć zaufanie do ciebie i partway poprzez ich obudzić.

Ta pozostawia je w stanie umysłu, widząc siebie jako siebie. Można zamknąć godziny pętli dni lub nawet tygodni później. Wnioski wyciągnięte z pętli będzie znacznie trwalsze niż gdyby po prostu zamknął sesję. I zazwyczaj przerwać trans szybko mówiąc "3,2,1 Przebudźcie się!" bardzo szybko, a osoba budzi się niemal natychmiast.

medycyna konwencjonalna

Innym sposobem na przełamanie trance jest tworzenie wyzwalacza, który jest połączony z "przebudzeniu". Ten wyzwalacz jest hipnotyczna sugestia, że ??ma zamiar wejść w życie dopiero po ich obudzić. Jako przykład można by powiedzieć ", kiedy budzisz się będziesz czuć przypływ pewności siebie. To poprawi nastrój i zrobić wrażenie na jak widzisz siebie."

Aby przerwać trans można polegać ich z niej powoli. Możesz wprowadzić ideę mówiąc "mam zamiar zacząć powoli licząc do 10. Z każdego numeru poczujesz się stopniowo coraz bardziej rozbudzony. Z każdym numerem poczujesz pewność siebie rośnie. Z każdego numeru, który zacznie czuć się lepiej o siebie i co jesteś w stanie. "

- autor artykułu